AİLE İÇİN FORBİOME PROBİYOTİK

Nedir?

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe; 5 milyar Lactobacillus rhamnosus GG, 5 milyar BB-12® ve 300 mg inülin içeren, takviye edici bir gıdadır.

Ne İşe Yarar?

Forbiome probiyotik saşe, probiyotik mikroorganizmalar ile sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Bağırsak düzenleyici gıda takviyesi, farklı yaş grupları tarafından kullanılabildiği için ailenin pek çok üyesi tarafından alınabilir.

Nasıl Kullanılır?

Forbiome probiyotik saşe paketi içerisinde yer alan tozu, yiyecek (yoğurt gibi) ya da içeceklerle (200 ml su, süt gibi) karıştırabilirsiniz. Toz şase probiyotik, yiyecek ve içeceklerin tadını değiştirmez. Isı, canlı bakteriye zarar verebileceği için sıcak içecek ve yiyeceklerle birlikte alınmaması önerilir.

Ne Zaman Kullanılır?

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’yi; gün içinde, herhangi bir zaman diliminde, aç ya da tok karnına kullanabilirsiniz.  

AİLE
AİLE İÇİN FORBİOME PROBİYOTİK

10 SASE

245,00

20 SASE

455,00

*Tavsiye Edilen

Merak Ettikleriniz

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe Nerede Üretiliyor?

Forbiome, Danimarkalı Chr Hansen tarafından üretilir ve Türkiye’de Abdi İbrahim güvencesiyle satışa sunulur. 

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe Aç Karnına Alınabilir mi?

Şase probiyotik takviyelerini aç ya da yok karnına alabilirsiniz.

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’yi Kimler Kullanabilir?

Forbiome probiyotik şase ürününü, hem 3-10 yaş arası çocuklar hem de 11 yaş ve üzeri bireyler kullanabilir. Böylece ürünü ailedeki pek çok birey tercih edebilir.

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe Fiyatı Ne Kadar?

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’nin tavsiye edilen satış fiyatına ürün detay sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe Bağırsak Sağlığına İyi Gelir mi?

Forbiome Saşe içeriğindeki faydalı mikroorganizmalar sayesinde sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Bu nedenle bağırsak düzenleyici takviyeler arasında sayılabilir.

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe İçeriğinde Neler Var?

Her bir probiyotik şase paketi içerisinde; 5 milyar Lactobacillus rhamnosus GG, 5 milyar BB-12® ve 300 mg inülin bulunmaktadır. 

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe Kullanımı Bana Ne Fayda Sağlar?

Forbiome saşe, probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’nin Yarattığı Etkiyi Ne Kadar Sürede Görebiliriz?

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’den elde edilmek istenen faydaya göre etki süresi de değişkenlik gösterebilir. Bu konuda eczacınıza ya da hekiminize danışabilirsiniz.

 

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’den elde edilmek istenen faydaya göre kullanım süresi de değişkenlik gösterebilir. Eczacınıza ya da hekiminize danışarak probiyotik şase ürününü ne kadar süre kullanmanız gerektiği konusunda fikir alabilirsiniz.

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe İçin Yaş Sınırı Bulunuyor Mu?

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe, hem 3 - 10 yaş arası çocuklar hem de 11 yaş üzeri bireyler tarafından, günde 1 saşe olmak üzere kullanılabilir. 

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe Hangi Şirkete Aittir?

Patentin ait olduğu firma Hansen isimli Danimarka firmasıdır.  

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe Nerede Satılıyor?

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe sadece eczanelerde satışa sunulur. Eczanelerden temin edilen ürünler farklı kanallar üzerinden, farklı vitamin tablet fiyatları ile ayrıca satışa sunulabilir. Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’yi satın alabileceğiniz, size en yakın eczanenin adres ve iletişim bilgilerine ulaşmak için aşağıda paylaşılan link üzerinden il ve ilçe bilgilerine seçebilirsiniz: https://www.forbiome.com/nereden-satin-alirim

 

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe Antibiyotik ile Beraber Kullanılır mı?

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe, bir antibiyotik ile birlikte kullanılıyorsa probiyotik şase ürününün antibiyotik alındıktan 3 saat sonra alınması önerilir.

DİĞER ÜRÜNLER

MİNİKLER
MİNİKLER

8 ml Damla

425,00

*Tavsiye Edilen

Detaylı İncele
MİNİKLER İÇİN D VİTAMİNLİ
MİNİKLER İÇİN D VİTAMİNLİ

8 ml Damla

400,00

*Tavsiye Edilen

Detaylı İncele
YETİŞKİNLER
YETİŞKİNLER

28 Kapsül

350,00

*Tavsiye Edilen

Detaylı İncele