Nereden Satın Alınırım

Nereden Satın Alınırım

AİLE

Nedir?

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe; 5 milyar Lactobacillus rhamnosus GG, 5 milyar BB-12® ve 300 mg inülin içeren, takviye edici bir gıdadır.

Ne İşe Yarar?

Forbiome probiyotik saşe, probiyotik mikroorganizmalar ile sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Bağırsak düzenleyici gıda takviyesi, farklı yaş grupları tarafından kullanılabildiği için ailenin pek çok üyesi tarafından alınabilir.

Nasıl Kullanılır?

Forbiome probiyotik saşe paketi içerisinde yer alan tozu, yiyecek (yoğurt gibi) ya da içeceklerle (200 ml su, süt gibi) karıştırabilirsiniz. Toz şase probiyotik, yiyecek ve içeceklerin tadını değiştirmez. Isı, canlı bakteriye zarar verebileceği için sıcak içecek ve yiyeceklerle birlikte alınmaması önerilir.

Ne Zaman Kullanılır?

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’yi; gün içinde, herhangi bir zaman diliminde, aç ya da tok karnına kullanabilirsiniz.  

AİLE
AİLE

10 SASE

150,00

20 SASE

200,00

*Tavsiye Edilen

Merak Ettikleriniz

Forbiome, Danimarkalı Chr Hansen tarafından üretilir ve Türkiye’de Abdi İbrahim güvencesiyle satışa sunulur. 

Şase probiyotik takviyelerini aç ya da yok karnına alabilirsiniz.

Forbiome probiyotik şase ürününü, hem 3-10 yaş arası çocuklar hem de 11 yaş ve üzeri bireyler kullanabilir. Böylece ürünü ailedeki pek çok birey tercih edebilir.

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’nin tavsiye edilen satış fiyatına ürün detay sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Forbiome Saşe içeriğindeki faydalı mikroorganizmalar sayesinde sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Bu nedenle bağırsak düzenleyici takviyeler arasında sayılabilir.

Her bir probiyotik şase paketi içerisinde; 5 milyar Lactobacillus rhamnosus GG, 5 milyar BB-12® ve 300 mg inülin bulunmaktadır. 

Forbiome saşe, probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’den elde edilmek istenen faydaya göre etki süresi de değişkenlik gösterebilir. Bu konuda eczacınıza ya da hekiminize danışabilirsiniz.

 

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’den elde edilmek istenen faydaya göre kullanım süresi de değişkenlik gösterebilir. Eczacınıza ya da hekiminize danışarak probiyotik şase ürününü ne kadar süre kullanmanız gerektiği konusunda fikir alabilirsiniz.

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe, hem 3 - 10 yaş arası çocuklar hem de 11 yaş üzeri bireyler tarafından, günde 1 saşe olmak üzere kullanılabilir. 

Patentin ait olduğu firma Hansen isimli Danimarka firmasıdır.  

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe sadece eczanelerde satışa sunulur. Eczanelerden temin edilen ürünler farklı kanallar üzerinden, farklı vitamin tablet fiyatları ile ayrıca satışa sunulabilir. Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe’yi satın alabileceğiniz, size en yakın eczanenin adres ve iletişim bilgilerine ulaşmak için aşağıda paylaşılan link üzerinden il ve ilçe bilgilerine seçebilirsiniz: https://www.forbiome.com/nereden-satin-alirim

 

Forbiome Probiyotik Mikroorganizma İçeren Saşe, bir antibiyotik ile birlikte kullanılıyorsa probiyotik şase ürününün antibiyotik alındıktan 3 saat sonra alınması önerilir.

DİĞER ÜRÜNLER

MİNİKLER
MİNİKLER

8 ml Damla

260,00

*Tavsiye Edilen

Detaylı İncele
MİNİKLER İÇİN D VİTAMİNLİ
MİNİKLER İÇİN D VİTAMİNLİ

8 ml Damla

300,00

*Tavsiye Edilen

Detaylı İncele
YETİŞKİNLER
YETİŞKİNLER

28 Kapsül

240,00

*Tavsiye Edilen

Detaylı İncele