FORBIOME
Nereden Satın Alınırım

Nereden Satın Alırım

FORBİOME MİNİES PROBİYOTİK FİYATI VE KULLANIMI

Nedir?

Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma, damla formunda bir takviye edici gıdadır. Hem bebekler hem de çocuklar için probiyotik takviye edici gıda olarak kullanılabilir. Her 6 damla probiyotik; ayçiçek yağı içerisinde 1 milyar Lactobacillus rhamnosus GG ve 1 milyar BB-12 ® içermektedir.

Ne İşe Yarar?

Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma, probiyotik mikroorganizmalar ile sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Probiyotik damlalar ile bebeklerin ve ve çocukların sindirim sisteminin düzenlenmesine destek olunabilir.

Nasıl Kullanılır?

Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma, çocuklar ve bebekler için probiyotik takviye edici gıdadır.  2-10 yaş arası çocuklar için günde 6 damla kullanılabilir. Damla probiyotik, doğrudan ağızdan alınır. Probiyotik damla bebek ve çocukların ağızlarına damlatılabileceği gibi bir tatlı kaşığı yardımıyla ya da yiyecek ve içeceklere karıştırılarak da verilebilir.

FORBİOME MİNİES PROBİYOTİK FİYATI VE KULLANIMI
FORBİOME MİNİES PROBİYOTİK FİYATI VE KULLANIMI

8 ml Damla

425,00

*Tavsiye Edilen

Merak Ettikleriniz

Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma, Danimarka’da, Chr Hansen tarafından üretilir. Türkiye'de de Abdi İbrahim güvencesiyle satışa sunulur. 

 

Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma çocuk ve bebek probiyotik damla ürünü, aç ya da tok karnına kullanılabilir.

Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma, hem çocuk hem de bebek probiyotikleri arasında yer alır. 2-10 yaş arası çocuklar için günde 6 damla kullanabilirsiniz.

Forbiome Minies fiyat bilgisine ürün detay sayfasından ulaşabilirsiniz.  

Bebekler ve çocuklar için probiyotik takviye edici gıda olarak satışa sunulan Forbiome Minies, içerdiği probiyotik mikroorganizmalar sayesinde sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur.

Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma’nın 6 damlasında; ayçiçek yağı içerisinde 1 milyar Lactobacillus rhamnosus GG ve 1 milyar BB-12 ® bulunur. 

 

Forbiome Minies, bebeğinizin ya da çocuğunuzun sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma İçeren Damla’dan elde edilmek istenen faydaya göre etki süresi de değişkenlik gösterebilir. Bu konuda eczacınıza ya da hekiminize danışabilirsiniz.

Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma İçeren Damla’dan elde edilmek istenen faydaya göre kullanım süresi de değişkenlik gösterebilir. Eczacınıza ya da hekiminize danışarak probiyotik damla ürününü ne kadar süre kullanmanız gerektiği konusunda fikir alabilirsiniz.

2-10 yaş arası çocuklar için günde 6 damla kullanılması önerilir.

Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma, Danimarka’da Chr Hansen tarafından üretilir. Türkiye'de ise Abdi İbrahim güvencesi ile satışa sunulur.

Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma, sadece eczanelerde satışa sunulur. Eczanelerden temin edilen ürünler farklı kanallar üzerinden, farklı vitamin tablet fiyatları ile ayrıca satışa sunulabilir. Forbiome Minies Probiyotik Mikroorganizma’yı satın alabileceğiniz, size en yakın eczanenin adres ve iletişim bilgilerine ulaşmak için aşağıda paylaşılan link üzerinden il ve ilçe bilgilerine seçebilirsiniz: https://www.forbiome.com/nereden-satin-alirim

DİĞER ÜRÜNLER

AİLE
AİLE

10 SASE

245,00

20 SASE

395,00

*Tavsiye Edilen

Detaylı İncele
MİNİKLER İÇİN D VİTAMİNLİ
MİNİKLER İÇİN D VİTAMİNLİ

8 ml Damla

400,00

*Tavsiye Edilen

Detaylı İncele
YETİŞKİNLER
YETİŞKİNLER

28 Kapsül

350,00

*Tavsiye Edilen

Detaylı İncele